O nas... Certyfikaty

Biuro Rachunkowe SKONTO działa od 1996 roku. Posiadamy Licencję Ministerstwa Finansów oraz polisę OC. Wieloletnie doświadczenie z podmiotami o różnym profilu działalności gospodarczej, pozwoliło nam na wypracowanie sprawdzającego się  modelu obsługi klientów, prowadzących bardzo zróżnicowaną działalność w różnych branżach. Mamy doświadczenia we współpracy z firmami nie tylko handlowymi i usługowymi, ale także gastronomicznymi, zajmujących się rekreacją czy usługami medycznymi.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie dostosowując nasze usługi do profilu jego działania i potrzeb. O naszej reputacji  świadczy wieloletnie przywiązanie Klientów, którzy polecają nas kolejnym. Niejednokrotnie współpraca z Klientami rozpoczyna się od pomocy w rejestracji firmy.

Decyzja o współpracy z biurem  rachunkowym to właściwe rozwiązanie dla tych z Państwa, którzy w na płaszczyźnie rachunkowości i podatków nie czują się pewnie lub ich czas jest ograniczony.

Przedsiębiorcy często muszą podjąć decyzję o wyborze pomiędzy prowadzeniem księgowości we własnym zakresie czy zlecenie jej firmie zewnętrznej takiej jak nasze Biuro. Wybór biura rachunkowego to gwarancja pełniejszej i aktualnej wiedzy, doświadczenie w rozwiązywaniu różnorodnych problemów, studium przypadków, a także dla mniejszych podmiotów , tańsze rozwiązanie niż zatrudnianie księgowej na etacie.

Dla naszych Klientów staramy się być partnerem biznesowym i każdorazowo  indywidualnie  podchodzić do każdego przedsiębiorcy.

Naszym celem jest nawiązanie i utrzymanie długofalowych relacji biznesowych z Klientami oraz oferowanie optymalnych rozwiązań. Staramy się wychodzić naprzeciw oczekiwaniom naszych Klientów, tak by odpowiadać najwyższym standardom.

 

 

 

SKONTO24.PL sp. z o.o. sp. komandytowa, os. Pod Lipami 12 H, 61-636 Poznań, kom.: +48 604 200 392, tel. / fax: +48 61 82 66 047 e-mail: biuro@skonto24.pl